onas
onas2
onas3
onas4
onas5
onas6
onas7
onas8
onas9
onas10
onas11
onas12
onas13
onas14
onas15
onas16
onas17
onas18

onas_logo

Stroj Dom

SALON DRZWI

Nasza firma proponuje bogaty asortyment drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych oraz drzwi szklanych. W naszej ofercie proponujemy różnych producentów stolarki drzwiowej, którzy wykonują drzwi w naturalnych fornirach, w laminatach oraz lakierowane z różnych palet kolorów jak np. RAL, NCS itd.

Ponadto wykonujemy również drzwi o nietypowych wymiarach z panelami naściennymi, jak również z portalami i ozdobnymi koronami.

onas_m

onas_m1

Drzwi w naszej ofercie to także drzwi, które są najczęściej montowane w hotelach oraz biurach w laminatach HPL. Dostarczamy i montujemy również, drzwi antywłamaniowe w budownictwie wielorodzinnym i mieszkaniowym, wykonane również z nietypowymi portalami oraz zabudowami korytarzy co pozwala na estetyczne wykończenie wnętrz.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji na naszej podstronie w dziale realizacje.

Nasza firma za główny cel stawia sobie zadowolenie i satysfakcję klienta. Wysoka jakość towaru oraz solidny montaż to podstawa naszego działania. Oferujemy drzwi sprawdzonych, znanych producentów, wytwarzane z materiałów najwyższej jakości. Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia nas — Zdzisław Strojek

Posiadamy w ofercie: